Додати в обране

Перша публiчна IT-компанiя

Про компанію

«Internet Global Technology» — це перша публічна IT-компанія, яку було створено в 2011 році. За період свого існування вона досягла блискучих результатів у сфері інформаційних технологій.

«Internet Global Technology» не тільки розробляє власне програмне забезпечення і ПЗ на замовлення, але й може взяти на себе підтримку системи та її повноцінне IT-обслуговування.

Компанія орієнтується на роботу з великими клієнтами, тому над кожним проектом працює ціла команда фахівців. Їх завдання — надати клієнту продукт, який буде приносити йому максимальний прибуток.

На сьогодні штат «Internet Global Technology» налічує понад 200 висококваліфікованих робітників*. Це дозволяє успішно долати тернистий шлях від народження ідеї до втілення її в конкретний продукт, що працює.

Завдяки відмінно налагодженій системі дистанційного виконання замовлень, для «Internet Global Technology» не існує територіальних обмежень. Тому скористатися її послугами може дійсно кожен.

А партнерство з такими всесвітньо відомими брендами*, як Яндекс, Microsoft, Google, Begun, Alpari, WebMoney, робить співпрацю з «Internet Global Technology» ще більш надійною та зручною.

Стабільність і динамічне зростання організації підтверджуються постійним розширенням асортименту послуг і численними дипломами та сертифікатами.

«Internet Global Technology» — лідер у сфері IT!