Додати в обране

Перша публiчна IT-компанiя

Динаміка росту

«Internet Global Technology» — молода публічна IT-компанія, що динамічно розвивається. В короткий термін «Internet Global Technology» зайняла провідну позицію в сфері інформаційних технологій та розробки програмного забезпечення.

Компанія розпочала свою діяльність у 2011 році, і вже в грудні того ж року керівництво «Internet Global Technology» повідомило про злиття з компанією «Інтернет Консалтинг» — лідером консалтингу та аутсорсингу в сфері IT. Мета злиття — підвищення конкурентоспроможності двох потужних компаній і розробка спільними силами ще більш складних і масштабних проектів.

Президент «Internet Global Technology» Олександр Волков наголошує: «Це злиття дасть поштовх до ще більш стрімкого розвитку. А найголовніше, з'єднавши в одне ціле великий інтелектуальний потенціал, «Internet Global Technology» зможе значно розширити спектр своїх послуг і збільшити обсяг робіт».

Крім того, «Internet Global Technology» і надалі планує накопичувати інтелектуальні ресурси і розвивати інформаційні технології не тільки на території України, але й далеко за її межами.

«Internet Global Technology» — ми створюємо майбутнє сфери IT!