Додати в обране

Перша публiчна IT-компанiя

Інвестиції в «Internet Global Technology»

Ще не так давно як організацій, що надають IT-послуги, так і їх клієнтів було дуже мало. Але зараз інтерес до інформаційних технологій з боку споживачів та інвесторів значно виріс.

Фінансування інновацій в 21 столітті вважається водночас і вигідним, і престижним. Оскільки таким чином інвестор стає не тільки співвласником пакета акцій компанії, але і часткою глобального венчурного проекту.

Як свідчить статистика, подібні проекти позитивно впливають на український ринок — він стає більш цивілізованим і наближається до світових стандартів. До того ж розвиток IT дозволяє збільшити кількість кваліфікованих робочих місць, збагатити місцеву казну і в підсумку вивести країну на новий рівень.

Яскравий приклад — американська публічна IT-компанія Hewlett-Packard (HP), що є лідером на світовому ринку в області комп'ютерних технологій. Вже понад 70 років Hewlett-Packard пропонує рішення в області IT-інфраструктури. Штат співробітників HP перевищує 300 тисяч осіб, а власний капітал складає понад 115 мільярдів доларів.

Динамічний розвиток «Internet Global Technology» свідчить про те, що через кілька років і на українському ринку з'явиться IT-гігант!

«Internet Global Technology» — це компанія, яка планує інвестиційну діяльність на довгострокову перспективу, не приховуючи даних про свій фінансовий стан. Це компанія, з якою дійсно варто співпрацювати!

Інвестуйте в майбутнє — інвестуйте в «Internet Global Technology»!