Додати в обране

Перша публiчна IT-компанiя

Наші партнери*

Google
Google
Сайт:
http://www.google.com
Галузі:
Пошукові технології, Мобільні технології, Веб-сервіси
Місцерозташування:
США, California
Про компанію:

Google Inc. - Американська компанія, що володіє першою за популярністю (77,04%) в світі пошуковою системою Google, яка обробляє 41 млрд 345 млн запитів в місяць (частка ринку 62,4%). На пошуковику базується найбільша в світі система онлайн-реклами Google AdWords.

Ринкова капіталізація компанії складає приблизно 160 млрд дол США (вересень 2008). Google — найдорожчий бренд у світі.

Керівництво:
Сергій Брін
Засновник, президент з технологій
Ларрі Пейдж
Засновник, президент з продуктів
Ерік Шмідт
Голова ради директорів, СЕО
Яндекс
Яндекс
Сайт:
http://ya.ru/
Галузі:
Основним і пріоритетним напрямком компанії є розробка пошукового механізму
Місцерозташування:
Москва, Росія
Про компанію:

«Яндекс» — російська ІТ-компанія, що володіє однойменною пошуковою системою в мережі та інтернет-порталом. Ця пошукова система є п'ятою серед пошукових сайтів світу за кількістю оброблених пошукових запитів. У 2010 році прибуток «Яндекса» склав 439 700 000 $, операційний прибуток — 169,7 млн $, чистий прибуток — 134,3 млн $. У травні 2011 р. Яндекс провів первинне розміщення акцій і заробив на цьому більше, ніж хто-небудь з Інтернет-компаній з часів IPO пошуковика Google в 2004 році.

Керівництво:
Аркадій Волож
Генеральний директор
Ілля Сегалович
Директор з технологій та розробок
Олена Колмановська
Головний редактор
Бегун
Бегун
Сайт:
http://begun.ru
Галузі:
Сервіс контекстної реклами з ключових слів. Особливостями системи є оплата за клік, релевантність, аукціонна система оплати рекламного оголошення.
Місцерозташування:
Москва, Санкт-Петербург, Росія
Про компанію:

Початок роботи системи датується 2002 роком. За даними дослідження TNS Web Index, місячна аудиторія мережі складає 27 млн користувачів, а добова — близько 12 млн. У 2003 році почав свою роботу аналітичний центр «Бегун», в обов'язки якого входить регулярне проведення досліджень ринку Інтернет-реклами. В рамках освітньої діяльності сервіс проводить навчальні семінари в різних містах Росії, в Україні та Казахстані.

Microsoft
Microsoft
Сайт:
http://www.microsoft.com
Галузі:
Комп'ютерне програмне забезпечення, дослідження та розробки, телебачення та відеоігри
Місцерозташування:
Редмонд, Вашингтон, США
Про компанію:

Microsoft — одна з найбільших транснаціональних компаній з виробництва програмного забезпечення для обчислювальної техніки і розробник найбільш популярної на даний момент програмної платформи Windows. Продукція Microsoft продається більш ніж у 80 країнах світу, програми перекладені більш ніж на 45 мов. На території Росії з листопада 1992 року діє представництво Microsoft.

Керівництво:
Стів Баллмер
Голова управління
Білл Гейтс
Невиконавчий голова ради директорів
WebMoney
WebMoney
Сайт:
http://www.wmtransfer.com
Галузі:
Міжнародна електронна система розрахунків
Місцерозташування:
Лондон, Англія
Про компанію:

WebMoney — небанківська система розрахунків і середовище для ведення бізнесу в мережі, яка почала діяльність в 1998 р. Технологія співробітництва передбачає надання всім учасникам системи єдиних інтерфейсів з управління своїми майновими правами на цінності, що знаходяться на зберіганні в спеціалізованих гарантах, що надаються наступними суб'єктами : WM Transfer Ltd, ЗАТ «Обчислювальні сили», ТОВ «ВМР», Amstar Holdings Limited, Netec Financial ltd, ТОВ «Українське Гарантійне Агентство», ВАТ «Технобанк» і WM Metals FZE. WebMoney.

Товариство Червоного Хреста України
RedCross
Сайт:
http://dunan.com.ua
Галузі:
Медико-соціальна допомога, реагування на надзвичайні ситуації, міжнародні гуманітарні програми, спонсорство і волонтерство
Місцезнаходження:
Україна, Київ
Про компанію:

Деснянська районна організація Товариства Червоного Хреста України — це одне з відділень всеукраїнської добровільної організації. Під девізом «Працювати там, де потрібна допомога» товариство реалізує різноманітні соціальні проекти. Основний напрямок діяльності відділення — навчання населення наданню першої медичної допомоги. Це завдання повністю відповідає глобальній місії Червоного Хреста в Україні та світі: попереджати та полегшувати людські страждання.

Керівництво:
Валентина Романюк
Голова Деснянської районної організації м. Києва
Усі партнери компанії